My, czyli Kasia i Mateusz – kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, małżeństwo od 2018 roku, praktycznie nierozłączni. Mateusz zajmuje się fotografią od 20 lat, to pasja, która daje mu radość i spełnienie, a razem z Kasią, która nie pozostawała obojętna na piękne kadry i sama polubiła aparat dwa lata temu, postanowili stworzyć miejsce przyjazne kobietom, w którym kobiecość wymyka się definicji i kanonom.

Projekt „BeYoutiful”

Projekt „BeYoutiful” to hołd złożony pięknie, które jest obecne w życiu każdej kobiety, a o którym często zapominają. Wierzymy, że piękno to nie tylko ładna twarz. Piękno tkwi znacznie głębiej.

Postanowiliśmy połączyć nasze osobowości i talenty i stworzyć miejsce, w którym kobiety mogą realizować swoje marzenie o pięknych zdjęciach, a jednocześnie czuć się swobodnie. Nie ma tu miejsca na sztywne reguły i konwenanse. Nie ma tu miejsca na wstyd i niepewność. Tworzymy miejsce przyjazne kobietom, w którym mogą opowiadać o sobie i swojej historii.

Jesteś kobietą, mamą, żoną, partnerką – masz tak wiele do opowiedzenia. Pozwól, że uchwycimy tę opowieść na wyjątkowych kadrach pełnych kobiecej siły i determinacji, ale równocześnie naturalnych i delikatnych. Przypomnimy Ci o pięknie, które w Tobie mieszka.

Zapraszamy wszystkie kobiety, które do tej pory obawiały się obiektywu oraz te, które od dłuższego czasu marzą o sesji zdjęciowej, ale wciąż odkładają tę decyzję. To już ten czas!

Skontaktuj się z nami – zaczniemy od spotkania, podczas którego po prostu pogadamy i poznamy się bliżej.

A potem?

Po prostu bądź sobą na sesji – to wystarczy. My zajmiemy się resztą.

Uchwycimy piękno, które napisało Twoje życie.