Kanon piękna zmieniał się na przestrzeni wieków. Jaki jest obecnie? Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Wydaje się, że nie ma jednej definicji piękna. Piękno jest promieniem wpadającym do pryzmatu, który dzieli się na wszystkie kolory tęczy. Ty jesteś jednym z tych kolorów. 

Piękno nie ma definicji. To Ty jesteś pięknem. Nie wierzysz?

Dzięki moim zdjęciom spojrzysz na siebie z boku. Ujrzysz siebie z innej perspektywy. Pomogę Ci zauważyć to, co w Tobie najpiękniejsze. Doskonale rozumiem, że masz w sobie wiele wątpliwości i obaw. Czy taka sesja jest dla mnie? Czy ja w ogóle jestem fotogeniczna? Czy ja potrafię pozować? Tych pytań jest zapewne całe mnóstwo. Mnożą się w Twojej głowie. Uwierz, że są zupełnie bezpodstawne. 

Sesja fotograficzna jest dla Ciebie, jest dla każdej kobiety, która chce przeżyć niezapomniane chwile, otoczona wyjątkową atmosferą. 

Przywitam Cię w moim studiu, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby rozwiać Twoje wątpliwości. 

Na codzień zapominasz o tym, że jesteś główną bohaterką historii, którą pisze Twoje życie. Przeżywasz wzloty i upadki, chwile szczęśliwe, ale rozumiesz również jak to jest nie przesypiać nocy i mieć oczy pełne łez. Ta historia jest tylko Twoja. Nie ma dwóch takich samych opowieści, nie ma dwóch takich samych kobiet.

To kim jesteś, czyni Cię wyjątkową. 

Z przyjemnością zapraszam Cię na sesję portretową, która uwydatni to, czego nie widzisz, a co zauważy mój obiektyw. Pokażę Ci Twoje piękno. 

Prawdopodobnie nie stawiasz siebie na pierwszym miejscu. Martwisz się o swoich najbliższych i pragniesz ich szczęścia. Uszczęśliwiasz innych, ale zapominasz i uszczęśliwianiu siebie. Czy chciałbyś spędzić w studio parę godzin, podczas których to Ty będziesz najważniejsza? 

Fotografia produktowa ma wiele twarzy. Głównym obszarem moich zainteresowań są książki, chociaż robię również zdjęcia innym przedmiotom. Ostatnio doskonalę swoje umiejętności w fotografii rodzinnej, kobiecej oraz dziecięcej. Moim żywiołem jest plener. 

Pójdziesz ze mną na spacer? Porozmawiamy,  pośmiejemy się,  potowarzyszę Ci, a przy okazji powstaną piękne zdjęcia. A może masz inny pomysł na sesję? Powiedz mi o jakich zdjęciach marzysz.

Naucz się dbać o siebie

Z pewnością masz w swoim otoczeniu osoby, o które się troszczysz, ale czy równie dobrze dbasz o siebie? Czy znajdujesz czas, który wypełniasz troską o swoje samopoczucie i szczęście? Jeżeli do tej pory skrywałaś swoje potrzeby, to może nadszedł już czas, żeby wyjść z cienia. Zauważ swoje piękno, które uśpiłaś w natłoku codziennych obowiązków. Pozwól też, aby osoby z Twojego otoczenia spojrzały na Ciebie inaczej. 

To nie zdjęcia jak wszystkie 

Wiem, że robisz mnóstwo zdjęć swoim telefonem. Gwarantuję Ci jednak, że moje zdjęcia to nie to samo. To zdjęcia robione z pasji i miłości do fotografii. Używam profesjonalnego sprzętu,  który zauważy Ciebie i Twoje mocne strony. A postprodukcja pozwoli na uwydatnienie tego, co do tej pory pozostało w ukryciu.

Pokaż siebie

Zadzwoń lub napisz do mnie. Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach. Spotkamy się na sesji zdjęciowej, która pozostanie na długo w Twoim sercu oraz której efekty będą z Tobą na zawsze. Takie zdjęcia to również cudowny prezent dla tych, o których dbasz na codzień. A może weźmiesz ich ze sobą?

W dzisiejszych czasach nie ma jednego standardu piękna. Każda kobieta jest opowieścią, której wątki stworzyły to kim jest i jak wygląda. 

Jesteś opowieścią. Jesteś historią. Jesteś piękna, bo jesteś SOBĄ. Bycie sobą jest piękne. Nie wierzysz? Moje zdjęcia Ci to udowodnią.