Kobiecość

Katarzyna Janiszewska studyjna fotografia kobieca
Kasia

Czym jest kobiecość?

Na co dzień zapominasz o tym, że jesteś główną bohaterką historii, którą pisze Twoje życie. Nie ma dwóch takich samych opowieści, nie ma dwóch takich samych kobiet. To kim jesteś, czyni Cię wyjątkową.

Codziennie piszesz własną definicję kobiecości. Nie ma sensu przyglądać się idealnym twarzom i ciałom ukrytymi za filtrami na Instagramie, nie ma sensu na siłę pozbywać się niedoskonałości, które są odbiciem Twojego życia. Nie ma sensu pędzić za ideałami, które nie istnieją.

Jesteś idealna taka, jaka jesteś!

Niejednokrotnie przeglądasz się w lustrze i zauważasz w sobie niedoskonałości, których nie znajdujesz u innych kobiet, ale czy wiesz, że prawie każda kobieta ma coś, czego w sobie nie lubi? Zamiast skupiać się na brakach, zauważ w sobie to, co czyni Cię inną i wyjątkową!

Nie da się w dwóch słowach opisać kobiecości. Dla każdej z kobiet będzie wiązała się z czymś innym. Piękne usta, długie blond włosy i płaski brzuch? Być może, ale nie tylko. Kobiecość jest wielowymiarowa. To również szersze uda, brzuszek, mniejsze piersi. Kobiecość to TO, kim jesteś!

To sposób, w jaki mówisz, poruszasz się, dotykasz najbliższe Ci osoby, jak o nich dbasz i przytulasz z miłością i delikatnością.

Codziennie piszesz własną definicję kobiecości. To niepowtarzalna opowieść.

Opowiedz ją nam.

Zobacz swoją kobiecość podczas sesji kobiecej na naszych zdjęciach – skontaktuj się z nami.

Treść jest chroniona. Funkcja kliknięcia prawym przyciskiem jest wyłączona.