Sesja kobieca Ruda Śląska

Sesja kobieca Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Zabrze, Bytom, Gliwice, Katowice.

Zastanawiałaś się, czy sesja kobieca jest dla Ciebie? Czy mieszkasz w Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Świętochłowicach, Katowicach, Gliwicach lub w innym mieście na terenie Śląska? Tak? To świetnie!

Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Jest wiele wyjątkowych momentów w Twoim życiu. Momentów, do których często wracasz w myślach i które lubisz wspominać. Nie ukrywajmy jednak, że po drodze doświadczałaś również gorszych chwil. Niemniej jednak one także wpłynęły na to, kim jesteś dzisiaj. To one sprawiły, że zauważyłaś w sobie siłę i determinację. Dzięki nim zbudowałaś swoje prawdziwe piękno.

Zauważ je w sobie!

Pomyśl, czy moment, w którym obecnie jesteś nie jest aby tym najlepszym, który warto zachować na zawsze. Zamkniemy go na zdjęciach, które przypomną Ci, jak wiele musiałaś przeżyć, aby być właśnie w tym miejscu. Spójrz na swoje piękno z zewnątrz i opowiedz nam swoją historię podczas wyjątkowej sesji kobiecej.

A może niebawem świętujesz swoje urodziny, urodziny dziecka, rocznicę albo masz w głowie inną okoliczność, która wymagałaby pięknej oprawy?

Sesja kobieca jest dla każdej kobiety!

A może marzysz o sesji ciążowej, sensualnej, wizerunkowej, panieńskiej lub lifestylowej?

To już ten czas!

Ty wybierasz!

Zapraszamy Cię na sesje kobiece, które odbywają się w studio lub w plenerze. Mogą odbyć się nawet w Twoim domu lub miejscu pracy. Wybór należy do Ciebie!

Sesja kobieca z makijażem i fryzjerem – nie ma problemu! To Ty mówisz nam, o jakiej sesji marzysz, a my dopinamy wszystko na ostatni guzik.

Co otrzymujesz?

  • Spotkanie z Kasią, podczas którego omówisz stylizacje, klimat i miejsce sesji
  • Zdjęcia zgodne z Twoimi oczekiwaniami i marzeniami
  • Czas tylko dla siebie przed obiektywem Kasi lub Mateusza w wybranym przez Ciebie miejscu
  • 5-15 (lub więcej) zdjęć w wersji cyfrowej
  • Możliwość dokupienia większej ilości zdjęć
  • Wydruki wysokiej jakości
  • Wyjątkową i ciepłą atmosferę
  • Ostateczna cena uzależniona jest od Twoich preferencji

Jeżeli chciałabyś zapytać o szczegóły dotyczące sesji kobiecej – nie wahaj się i zadzwoń lub napisz do nas. Zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć mnóstwo obaw. Co ubrać? Jak pozować? Jak zachowywać się podczas sesji kobiecej? Nie martw się! We wszystkim Ci pomożemy.

Wystarczy, że będziesz sobą. Resztą zajmiemy się my!

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zapraszamy na sesje kobiece mieszkanki miast: Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice oraz pozostałych miast na Górnym Śląsku.

Kasia tel: +48 508-742-619 / Email: kasia@beyoutiful.pl

Mateusz tel: +48 501-787-723 / Email: mateusz@beyoutiful.pl

Uchwycimy piękno, które napisało Twoje życie.

Treść jest chroniona. Funkcja kliknięcia prawym przyciskiem jest wyłączona.